Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawa antynikotynowa: Gdzie nie można palić, jakie kary grożą

Utworzony przez kolka, 15 listopada 2010 r. o 09:22
szedłeś sobie? wszystko zależy gdzie sobie szedłeś. Na chodniku, parkingach możesz sobie chodzić i palić, więc całkiem możliwe że policjanci byli nadgorliwi bądź byłeś w miejscu gdzie wg ustawy nie można palić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o rozwiazanie mojej obawy pracuje w zakładzie pracy gdzie zakaz wprowadzono we wszystkich pomieszczeniach zakłau czy moge zapalić ca dworze oczywiście na terenie zakładu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gźdźikk napisał:
Skoro strażnicy nie wiedzą co to przystanek,niech zmienią pracę.Ustawa o ruchu drogowym dokładnie precyzuje co to jest przystanek,gdzie się zaczyna i gdzie się kończy.Tylko trzeba być kompetentnym,albo nie trzymać strony palaczy.
Trzeba czytać ze zrozumieniem !! Tzw.ustawa antynikotynowa nie precyzuje dokładnie terminu przystanek a powinna ! To że jest to określone w prd to inna sprawa. Straznik czy policjant musi dokładnie sprecyzować zarzut za który nałozy grzywnę lub skieruje wniosek do sądu ( w przypadku np. odmowy przyjęcia mandatu !!)Jeżeli nie ma tego dokładnie okreslonego to przed sądem taki wniosek może zostać odrzucony, itd.itd. Ja jestem całkowicie za tym zakazem ,chcesz się truc to truj się w domu i tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w czwartek w Piwiarni "Warka" w Otwocku i znaczna część osób nie stosuje się do zakazu palenia poza wydzielonym miejscem. Zgłosiłem sprawę do barmana i zostałem lekko mówiąc olany. Następnym razem dzwonię na policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z tym przepisem polecam wszystkim Palarnie czy jak kto woli Kabiny dla palaczy . Zadowoli to obie strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do suchyman napisał:
to sobie pal na przystankach, a tanio cię to nie wyniesie, bo jak zobaczę osobę palącą, to dam cynk pewnej osobie z mundurowych i pojawią się w 2 minuty. Jak w tym czasie przyjedzie autobus to masz fart, a jak nie, to masz gratis 500zł mandatu... bardzo dobrze że jest zakaz palenia najgorsze świństwo jakie tylko może być...
konfident..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafia, jak palący łamią przepisy, a tymbardziej rodzice, którzy palą przy dzieciach, a najgorzej matki będące w ciąży. To się w głowie nie mieści. Palacze trują siebie , a najbardziej nas niepalących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w domu wielorodzinnym na parterze. Sąsiedzi mieszkajacy wyżej palący papierosy żucają niedopałki przez okno(co bardzo estetycznie wygląda w ogrodzie na zielonej trawce) mam w ciąż popiół na parapetach okien co jest bardzo uciążliwe i wręcz śmierdzące.Na zwracaną uwagę spokój jest 2-3 dni i historia notorycznie się powtarza.Co powinnam w tej sytuacji zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałem dzisiaj mandat za przekroczenie prędkości. jeden policjant wypisywał mi mandat a drugi stał z radarem z kiepem w mordzie pod przystankiem autobusowym i ''czesał'' jadące auta dmuchając nikotyną przed radar. widziałem jak znajoma mi osoba przejeżdżając pokazała nas palcem na co ten z radarem posłał pare niecenzuralnych słów pod nosem i dalej zanieczyszczał otoczenie. niestety mandat podpisałem i 100zł w plecy. następnym razem bym się posprzeczał czy taki delikwent co sam łamie prawo narkotyzując się w miejscu publicznym może przydzielać ze swoim kolegą mandaty zadymionym radarem. może to jego dym przekroczył prędkość a nie ja. nie wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja napisał:
dostałem dzisiaj mandat za przekroczenie prędkości. jeden policjant wypisywał mi mandat a drugi stał z radarem z kiepem w mordzie pod przystankiem autobusowym i ''czesał'' jadące auta dmuchając nikotyną przed radar. widziałem jak znajoma mi osoba przejeżdżając pokazała nas palcem na co ten z radarem posłał pare niecenzuralnych słów pod nosem i dalej zanieczyszczał otoczenie. niestety mandat podpisałem i 100zł w plecy. następnym razem bym się posprzeczał czy taki delikwent co sam łamie prawo narkotyzując się w miejscu publicznym może przydzielać ze swoim kolegą mandaty zadymionym radarem. może to jego dym przekroczył prędkość a nie ja. nie wiadomo
Bo nasze PAŁY trzeba szkolić i jeszcze raz szkolić i nadal uczyć dobrego wychowania i kultury osobistej [ w moim przypadku zapomnieli się przedstawić,co jest ich obowiązkiem ] by chociaż w minimalnym stopniu dorównywali tej policji z zachodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE JUŻ POGŁUPIELI WSZYSTKO IM PRZESZKADZA NIEDŁUGO ZAKAZ ODDYCHANIA BO KTOŚ BEDZIE MIAŁ NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST...OCKNIJCIE SIE...WIĘCEJ TOLERANCJI ...NIE PALĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...